2020 Yılı - Kiralık Villa İçin Fiyat ve Detaylar


Fiyatlar kartsız nakit fiyatlardır.
1 adet 6 - 8 kişi kapasiteli villamız; her türlü mutfak ekipmanı, özel havuzu ve geniş bir terası ile gecelik 1500 TL (En az 6 gecelik konaklamalar kabul edilir.)

Villanın tüm odalarında banyo/wc, saç kurutma makinesi, minibar buzdolabı, makyaj masası, gardolap ve klima mevcuttur.

İşletmemiz ve villalar ile ilgili sormak istediğiniz her şeyi bizi arayarak yada WhatsApp hattımızı kullanarak sorabilirsiniz.

Fiyatlarımıza kahvaltı yada akşam yemeği dahil değildir. Mutfak araç gereçleri mevcuttur. Her odada banyo/wc, klima, saç kurutma makinesi, makyaj masası mevcuttur.Girişler 16:00 sonrasında, çıkışlar 10:00'a kadardır.
Villa içerisinde çamaşır ve bulaşık makinesi dahil her türlü mutfak ürünü hazır olarak teslim edilir. Yemek, kahvaltı ve temizlik size aittir. Apartlarda çamaşır ve bulaşık makinesi yoktur.
İşletmemizde bebek yatağı ücretlidir. Lütfen telefonda yaş ve sayı bilgisini eksiksiz belirtiniz.
Yasal olarak; işletmedeki kapalı alanlara, odalarda ve bina içerisinde sigara içilmesi yasaktır. Hem villada hem de apartlarda teraslar vardır. Ek olarak yeterli sayıda masa ve sandalyenin yer aldığı açık oturma alanımız bulunmaktadır.
Kahvaltı veya yemek hizmeti vermiyoruz. İçki yada içecek satışı yapmıyoruz. Çok yakında bilinen birçok market mevcuttur.

Online Yardım ! (Aktif)
Sorularınızı anlık olarak cevaplandırıyoruz.


Villa Kirala

Kiralık Villa

Villamız 6 - 8 kişiliktir. Mutfak ekipmanları dahildir. Havuzu özeldir. Geniş bir terası vardır. Her odada wc, banyo, klima standarttır.© 2020 Osko Villa - Fethiye (www.oskovilla.com)
Her Hakkı Saklıdır.