2020 Yılı - Kiralık Villa veya Apartlar İçin Fiyat ve Detaylar


Fiyatlar kartsız nakit fiyatlardır.
1 adet 8 - 14 kişi kapasiteli villamız; her türlü mutfak ekipmanı, özel havuzu ve geniş bir terası ile 8 kişiye kadar (En az 6 gecelik konaklamalar kabul edilir.)

Villanın tüm odalarında banyo/wc, saç kurutma makinesi, minibar buzdolabı, makyaj masası, gardolap ve klima mevcuttur.

Standart 4 yataklı apartımız; mutfak ekipmanı, ortak havuzu ve bir terası ile gecelik 500 TL 400TL'dir.'dir. (En az 3 gecelik konaklamalar kabul edilir.)

Fiyatlarımıza kahvaltı yada akşam yemeği dahil değildir. Mutfak araç gereçleri mevcuttur. Her odada banyo/wc, klima, saç kurutma makinesi, makyaj masası mevcuttur.

Villa ve apartlar; temiz ve hazır şekilde teslim edilir.Girişler 16:00 sonrasında, çıkışlar 10:00'a kadardır.
Havuzumuz 1.60 metre derinliğinde ve villaya özeldir. Oldukça büyük bir terası bulunmaktadır.
Villa içerisinde çamaşır ve bulaşık makinesi dahil her türlü mutfak ürünü hazır olarak teslim edilir. Yemek, kahvaltı ve temizlik size aittir. Apartlarda çamaşır ve bulaşık makinesi yoktur.
İşletmemizde bebek yatağı ücretlidir. Lütfen telefonda yaş ve sayı bilgisini eksiksiz belirtiniz.
Yasal olarak; işletmedeki kapalı alanlara, odalarda ve bina içerisinde sigara içilmesi yasaktır. Hem villada hem de apartlarda teraslar vardır. Ek olarak yeterli sayıda masa ve sandalyenin yer aldığı açık oturma alanımız bulunmaktadır.
Konuklarımızın rezervasyonlarının kesinleşmesi için ön ödeme yapmaları gerekmektedir. Rezervasyonunu 7 gün önceden iptal ettirmeyen veya tarih değişikliğini yaptırmayan konuklarımıza ön ödemeleri iade edilmez. 7 günden daha önceki bir tarihte iptal veya değişiklik yapılması halinde konuklarımızın mağduriyeti söz konusu değildir.

Bayram içerisindeki rezervasyonlar iptal edilemez. Kapora iadesi yapılmaz.
Kahvaltı veya yemek hizmeti vermiyoruz. İçki yada içecek satışı yapmıyoruz. Çok yakında bilinen birçok market mevcuttur.

Online Yardım ! (Aktif)
Sorularınızı anlık olarak cevaplandırıyoruz.


Villa veya Apart Kirala

Kiralık Villa

Villamız 8 ila 14 kişiliktir. Mutfak ekipmanları dahildir. Havuzu özeldir. Geniş bir terası vardır. Her odada wc, banyo, klima standarttır.


Kiralık 1+1 Apart

Apartımız 4 kişilik olup, 1 odada 1 adet çift kişilik yatak, diğer odada 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Mutfak ekipmanları dahildir.© 2020 Osko Villa ve Apart Evler - Fethiye (www.oskovilla.com)
Her Hakkı Saklıdır.